PDF Drukuj Email

Reklama specjalistyczna

 


Reklama, promocja oraz przedstawienie własnych osiągnięć jest jednym z najważniejszych elementów w sprzedaży, świadczeniu usług lub budowanie sieci kontaktów.  Jesteśmy pierwszym w Polsce,  może jedynym na świecie klastrem portali naukowo-technicznych. Chcąc dalej się rozwijać oraz służyć społeczności wprowadziliśmy reklamę specjalistyczną addropTM dedykowaną dla produktów z wąskich dziedzin specjalistycznych, lub z wysokim targetowaniem – nastawieniem na użytkownika.

 

 

 

Nasza reklama :

 

 • może działać w sposób rozproszony, lub w chmurze (tak jak deszcze pojedyncze krople – reklamy zebrane razem dają duży strumień)
 • jest wysoko specjalistyczną reklamą, portale naukowe, popularno naukowe, techniczne etc..
 • dociera do określonych grup społecznych np.; specjalistów, studentów, pracowników, laboratoriów, liderów projektów, etc..
 • wysoki PageRank większości portali biorących udział w projekcie
 • szybkość umieszczenia, generowania raportów (centralizacja, własne oprogramowanie)
 • różne pakiety rozliczeniowe
 • rozliczenia przyjazne dla zleceniodawcy (np.: faktura, indywidualne przygotowanie kampanii)
 • jakość zgodna z TQM
 • raport przejrzysty, łącznie z siłą oddziaływania

 

Dla partnerów – portali

 • dzięki systemowy centralizacji zarządzania reklam, tylko raz wstawiasz moduł na stronie, potem masz pytania czy zgadzasz się na przeprowadzenie na stronie kampanii,
 • każda kampania jest indywidualna, więc stawki także są różne, my staramy wypośrodkować aby zleceniodawca był zadowolony oraz osoba przyjmująca reklamę
 • możesz wstawiać własne kampanie reklamowe
 • płacimy zawsze szybko i solidnie


Jeżeli masz pytania to wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy – skontaktujemy się z tobą w ciągu 24 godzin lub odpowiemy na wszystkie pytania.

Link do formularza kontaktowegoReklamę obsługuję firma RootInnovation sp z o. o., zarówno finanansowo jak i programistycznie oraz logistycznie. Wspieranie poratlii naukowych – (Nauki) jest realizowane przy współpracy z Fundacją wspierania nauki i biznesu w obszarze nauk medycnzych i ścisłych.

 

 

Szczegóły poprzedniej oferty:
Jak kropla wody tworzy deszcz, tak ta forma marketingu działa.

W tej usłudze można brać udział jako reklamodawca lub reklamobiorca. Reklamy wyświetlane są na specjalistycznych portalach, dla dokładnie wybranej grupy osób co zapewnia wysoką skuteczność i oddziaływania.

Dla reklamodwców

Portale specjalistyczne z reguły nie mają dużej oglądalności ale cechują się wysoko wyspecjalizowaną grupą odbiorczą co jest ich niewątpliwą przewagą nad innymi portalami. U nas nie liczy się ilość, liczy się jakość, oraz dotarcie do odpowiedniej grupy osób. Na przykład:

zakład mechaniki precyzyjnej zajmujący się produkcją sprzętu laboratoryjnego znajdującego zastosowanie w analityce i inżynierii materiałowej będzie chciał umieść swoje reklamy o produkcie na portalu o tematyce: analitycznej, materiałowej, nanotechnologii, oraz o pomiarach precyzyjnych. To gwarantuje, że osoby które interesują się podobnymi zagadnieniami zobaczą tą reklame. Dla zakładu takiego nie liczy się ilość wyświetlenia informacji np.:10 000 kopi gdzie tylko 80 osób które będą oglądały będą zainteresowane – lub potencjalnie znające zastosowanie tego sprzętu, ale bardziej wyświetlenie 1 000 kopi gdzie 700 odbiorców będzie znało potencjalne zastosowanie, z tego 400 osób będzie potencjalnie zainteresowana. To oferuje nasz portal.

Nasz wachlarz portali z którymi współpracujemy coraz bardziej się rozszerza już dziś możemy zaoferować kilkanaście tysięcy wyświetleń w ciągu miesiąca na różnych portalach. Nie mniej jednak tak jak pisaliśmy wcześniej wyświetlanie reklam na stronach internetowych dobieramy indywidualnie do potrzeb klijenta. Oprócz wyświetlania reklam oferujemy: przeprowadzanie kampanii reklamowych, projektowania grafiki, czy też możliwość druku i umieszczenie reklam w książkach naukowych.

Oferta Współpracy

Pozyskiwanie reklam oraz dystrybucja ich jest ciężka i nie wygodna pracą, dlatego zebraliśmy wszystko w jednym miejscu. Doskonale wiemy, że duży może więcej. Dlatego klaster.plusuj.pl jako pewnego rodzaju zrzeszenie oferuje zarządzanie reklamami w imieniu partnerów

Z każdym partnerem, który chce wejść w program reklamy  przeprowadzamy wywiad w celu uzyskania informacji np.: ilość odwiedzin, forma reklamy którą może umieścić, na stronie, zysk jaki by oczekiwał. Następnie dane od wszystkich partnerów są konstruowane jako oferta kompleksowa „JAK DESZCZ” dla reklamodawców. Drugim kierunkiem działania jest rozmowa z reklamodawcami, przedstawienie oferty oraz zachęcenie ich do reklamowania się. Po decyzji reklamodawców przedstawiamy formę reklamy konkretnym wybranym przez reklamodawce portalom oraz finalizujemy. Reklama u nas zamawiana jest bezpośrednio przenoszona na portale współpracujące – rozliczana jako jedna kampania. Jest to duży komfort dla reklamodawcy ponieważ zamiast reklamy w kilkunastu miejscach może wszystko załatwić w jednym miejscu oraz dla reklamobiorców ponieważ my staramy się o reklamodawców Portale które powstają w ramach inkubatora Fundacji mogą także brać udział w pozyskiwaniu funduszów na swoje działanie. Oczywiście w ramach klastra będziemy się starali aby reklama produktów partnerów klastra była przeprowadzana w cenach promocyjnych lub na zasadzie wymiany barterowej.