Konferencja - PROJEKT KLASTER PLUSUJ - dla mediów PDF Drukuj Email

 

 

Poniżej znajdują się materiały prasowe do pobrania.

NOTKA PRASOWA

 

Coś więcej niż konferencja:

„PROJEKT KLASTER PLUSUJ - szansą na lepsze jutro nauki”

2 luty 2012 www.plusuj.pl

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do pierwszej takiego typu konferencji mającej na celu podyskutowania na temat stanu polskiej nauki w internecie i dodatkowo stworzenia możliwości jej finansowania oraz rozwoju. Spotkanie to „Coś więcej niż konferencja” jest przeznaczona dla osób, które prowadza serwisy, blogi, strony o tematyce naukowej i technicznej, pracowników naukowych chcących się „aktywować w internecie”, pasjonatów, oraz osób przymierzających się do stworzenia własnych stron. Nie wykluczamy – wręcz gorąco także zachęcamy instytucje, firmy, fundacje, uczelnie do uczestnictwa także w tym przedsięwzięciu.

Jest to zaproszenie otwarte oprócz przedstawienie działań poszczególnych portali, ma na celu powołanie do prężnego rozwoju struktury pierwszej w europie klastra portali naukowych. Dodatkowo dyskutujemy oraz przenosimy w czyn działania zmierzające do zdobycia finansowania tych portali.

Wstęp jest wolny, potrzeba się zarejestrować na stronie www.plusuj.pl oraz przesłać podczas rejestracji informacje dotyczące formy prowadzonej aktywności to znaczy: Informacje o portalu/ serwisie /blogu/ firmie etc... lub jeżeli jest się osobą bez „zaplecza” internetowego krótki list motywacyjny, oraz dane kontaktowe.

 

Bannery

200x200

300x300

400x400

478x478

Bannery weryktykalne

109x400

150x552

250x920

Poprawiony: środa, 08 lutego 2012 07:17