INKUBATOR PDF Drukuj Email

 

Tworzy specjalne warunki do rozwoju portali i organizacji związanych z nauką i techniką. Przeznaczony jest dla osób z pasją oraz dla ludzi chcących dokonać rzeczy pozornie nie możliwych. Inkubator oferuje:

-pomoc w założeniu swojej strony naukowej lub o nowych rozwiązaniach technologicznych (subdomena plusuj.pl, szablon, grafikę, how to know, itp.)

-szkolenia jak prowadzić stronę internetową,

-dobre rady dotyczącą o ubieganie się o dofinansowania, stypendia, nagrody, finanse, konkursy,

-kontakty biznesowe

-promocje

Dla kogo?

-ludzi z pasją, którzy chcą coś osiągnąć

-doktorantów, lub osoby po skończeniu doktoratu

-studentów

-uczniów

-ludzi, którzy chcą działać w biznesu

Czyli wszystkim tym którzy szukają własnego miejsca w nauce lub z nowymi technologiami. Dla osób po doktoracie i po studiach magisterskich do przemyślenia: może opublikowanie fragmentów rozprawy lub własnej książki w postaci serwisu w ramach inkubatora ułatwi znalezienie  wymarzonej pracy – a na pewno będzie doskonałą reklamą własnej osoby.

Ta nie codzienna wizytówka jest furką w nową przestrzeń – z inkubatorem wejdziesz bez problemów. Inkubator także pomaga w wydawaniu własnych skryptów oraz opracować dydaktycznych.

 

Inkubujemy:

- szybkidruk.net.pl

- komix.plusuj.pl

- art.plusuj.pl

- pub.plusuj.pl


o INKUBATORZE

jest narzędziem klaster.plusuj.pl i tworzy specjalne warunki do rozwoju portali specjalistycznych i organizacji związanych z nauką i techniką. Przeznaczony jest dla osób z pasją lub dla ludzi chcących dokonywać rzeczy nieprzeciętnych. Główną grupą docelową są doktoranci, młodzi doktorzy, studenci, a także niektórzy uczniowie charakteryzujący się nieprzeciętną pasją.

Na zachodzie normalną ścieżką po ukończeniu doktoratu – studiów dla osób które nie wybierają pracy na uczelni jest zakładanie własnego specjalistycznego biznesu opierającego się na How to know zdobytego podczas studiów. Inkubator.plusuj.pl ma przyczynić się do zwiększenia – aktywizacji młodych ludzi – do własnego biznesu, oraz znalezienie własnego miejsca w święcie. Poprzez stronę internetową młodzi ludzie badają rynek, możliwości, zdobywają pierwsze kontakty, zlecenia. Dla osób które nie chcą zakładać własnego biznesu nasze narzędzia umożliwiają stworzenie własnej profesjonalnej wizytówki bazującej na własnych osiągnięciach która ma pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy.

FORMA INKUBACJI
Inkubator oferuje pomoc w założeniu swojej strony specjalistycznej, branżowej,  naukowej, lub o określonej technologii poprzez:

* udostępnienie subdomeny plusuj.pl, szablonu, grafiki,
* How to know,
* szkoleń, rady dotyczącą o ubieganie się o stypendia, nagrody, subwencje,
* udostepnienie kontaktów biznesowych
* promocja, pomoc w drożeniu na rynek nowych produktów, konsultacje naukowe.

Może być to poczatkiem własnego biznesu, lub wzmocnienia swego miejsca na rynku. W dzisiejszych czasach nie liczy się tylko CV, które jest wstępem do poznania kandydata, liczy się także jego bogate doświadczenie oraz umiejętności,  a to można przedstawić w bardzo efektywny sposób.
Zaczęcie od internetu oraz promocji pomysłu może być pierwszym ważnym krokiem na realizacje swojch marzeń.

W celu uzyskania dodatkowej informacji lub chęci przystąpienia do programu inkubator.plusuj.pl proszę zgłosić się przez formularz kontaktowy klastra.plusuj.pl

Inkubator w praktyce

Obecnie pomaga w przygotowaniu swoich projektów dwóm partnerom. Już nie długo ich debiut internetowy.

Z naszej pomocy dotychczas skorzystali:Teraz zapraszamy Ciebie

W celu uzyskania dodatkowej informacji lub chęci przystąpienia do programu inkubator.plusuj.pl proszę zgłosić się przez formularz kontaktowy klaster.plusuj.pl lub fundacji.

Cześć Projektów jest widoczna na stronie fundacji

PROJEKTY